Na korak smo od titule
slika 13.04.2018. 21:43 h
U trećem meču finalne utakmice finalne serije plej-ofa Budućnost Voli - Crvena zvezda 78:77

Kakav meč u krcatoj Morači - za anale! Budućnost Voli je u trećem meču finalne serije savladala Crvenu zvezdu i sada vodi sa 2:1 u seriji za prvaka.

Plavi su bolje otvorili meč, imali u nekoliko navrata šest poena prednosti, ali je Zvezda na poluvrijeme otišla sa plus 5.

Na krilima fantastične publike naš tim je uspio da se vrati u igru, povede početkom posljednjeg kvartala sa 6 razlike, ali se Zvezda vratila i u posljednja dva minuta ušli smo sa neriješenim rezultatom.

Čekala nas je uzbudljiva završnica, na jednu loptu i slavili su plavi nakon velikog promašaja Lesora u poslednjoj sekundi.

Četvrti meč finalne serije igra se sjutra veče sa početkom u 21h. Novi spektakl je zagarantovan - igrađo za istoriju.