Plavi poraženi u Novom Mestu
slika 11.01.2020. 19:11 h
Košarkaši ekipe Budućnost Voli poraženi su na gostovanju u Novom Mestu od ekipe Krke rezultatom 73:72.

Naši momci su bolje započeli meč i na kraj prve dionice otišli su sa prednošću od 18:12, da bi domaćin u drugoj četvrtini pokazao da se neće tako lako predati pa se na poluvrijeme otišlo sa rezultatom 35:36 za naš tim. U nastavku nešto tvrđa igra, gdje se bolje snašao domaćin. Kraj meča je bio prilično neizvjestan a utakmicu u Novom Mestu odlučila je trojka plejmejkera domaćih Kouzija, dvije i po sekunde prije kraja. Nakon tajm auta Hassan Martin je imao i šut za pobjedu ali je bio neprecizan.

Cobbs 17, Kilpatrick 16, Kilpatrick 16, Martin 11, D. Nikolić 7, Bamforth 6, Ivanović 5, Ilić 4, Božić 2, Šehović, Popović.