Budućnost Voli u finalu Kupa Crne Gore
slika 02.06.2021. 19:35 h
Budućnost Voli savladala je ekipu Lovćena u Bemax areni rezultatom 130-93.

Lovćen je mnogo bolje otvorio utakmicu od plavo bijelih koji su evidentno bili bez fokusa u prvih 10 minuta. Nakon prve četvrtine Lovćen je postigao čak 34 poena, dok su plavo bijeli postigli 10 poena manje.

U drugoj četvrtini su se i plavi “upalili” i našli svoju ofanzivnu igru. Utakmica je nastavila da se igra u brzom ritmu i u drugih deset minuta pa su timovi zajedno postigli 62 poena (38-24 za naše momke).

Na poluvremenu najefikasniji kod plavih su bili Dela Vale sa 13, Popović i Danilo Nikolić sa 9, Apić sa 8 i Žugić sa 7 poena.

U trećem periodu se nastavilo sa veoma atraktivnom i brzom igrom. Budućnost Voli je dobila četvrtinu sa 28-21. Na semaforu je pisalo 90-79 i samo je bilo pitanje kojim će rezultatom meč da se završi.

Najefikasniji u našem timu bili su Apić sa 25, Žugić sa 16, Dela Vale 15, Šehović 12, Ivanović i Popović po 11.